IT.com.mk користи интернет колачиња за да го подобри вашето искуство на сајтот.Прочитај повеќе
Што да правите кога ќе ви снема интернет? (инфографик) Што да правите кога ќе ви снема интернет? (инфографик) Блог, Веб, Совети
Објавено на од

Моментот кога ќе ни снема интернет и кога ќе сфатиме дека сме зависни од него. Ви претставуваме инфографик со идеи што да се прави во кризните моменти:

Кратко URL: http://1337.mk/26e
IT.com.mk

Објавено од

IT.com.mk е портал и прв македонски форум за информатичка и комуникациска технологија кој секојдневно објавува најнови вести поврзани со оваа индустрија. Вебсајт

it.com.mk е-билтен

Е-билтенот ви нуди да се информирате на дневна или неделна база или пак да бидете известени само за најважните случувања, како и за огласите од ИТ Кариера.
Дневен Мора да прочиташ
Неделен ИТ Кариера

7 коментари

 1. @boriseto вели:

  16. – Која е смислата на живеење без интернет?

 2. 211 вели:

  Инспирацијата ви е од http://0.mk/h3r3. Сте можеле да додадете и некои работи што Македонците ги прават. Пример, кога се нема интернет дома и нема бежичен, се оди во интернет кафе или дури тогаш им текнува да им се јават на пријателите или да излезат од дома…

 3. Toleee вели:

  SO TAV4E ?!?!? HAHAHAHAHHA Lajk :D

 4. Boris вели:

  Nesakam voopsto da go falam t-home (za da ne azdisaat) ne pomnam kga sum nemal intrnet :-)
  A imam koristeno i 3G od site operatori isto taka mozam da kazam deka se pristojno dobri.
  So drugi zborovi so bese prasanjeto ?

 5. theharrabed вели:

  Незнам за вас ама јас одма крадам од комшиите.

Коментирај

Current day month ye@r *